אודות

1O9A3985 copy

אחיקם שוסטר

משרד עורכי דין אחיקם שוסטר מתמחה בתחום התשתיות, חוזים ומכרזים, איכות הסביבה, ליטיגציה אזרחית ומנהלית.

אנחנו כאן, כדי להוביל אתכם בדרך אפקטיבית, מקצועית ומהירה, לפתרון אליו אתם שואפים.

השירות המשפטי הניתן  על ידנו, מבוסס על שיטות עבודה ייחודיות שפותחו על ידנו ומוכיחות עצמן כל פעם מחדש בתוצאות שאנו משיגים עבור לקוחתנו. שיטות העבודה שלנו מכוונות תוצאה ומבוססות על תכנית אסטרטגית ברורה, המגובשת בתיאום מלא עם הלקוח ותוך מתן דגש על רצונותיו ומטרותיו. כחלק משיטת העבודה שלנו, אנחנו מתחייבים להצגת תמונה מלאה של הסיכויים והסיכונים בכל מהלך משפטי שתבחרו לקדם באמצעותנו.

בעבודת צוות, משרדנו מעמיד לרשות לקוחותינו ניסיון מצטבר של למעלה מ-40 שנה בתחומי התמחותנו ונכונות להפשיל שרוולים לטובת הגשמת מטרותיהם.

ההיכרות ארוכת השנים עם תחומי הפעילות של המשרד, עם גופי הרגולציה הרלוונטיים; עם הערכאות השיפוטיות ועם הרשויות הציבוריות הפעילות בתחומים אלה (אותן ייצג ומייצג המשרד), מקנים לצוות המשרד את הכלים והיכולת לחזות את התוצאה המסתברת מפעולת הלקוח ולכוון מראש את הפעולות המשפטיות, לתוצאה הרצויה ללקוח. באופן הזה, יש לנו היכולת לכוון את הלקוח לדרך פעולה פרגמטית להשגת מטרותיו.

משרדנו דוגל בהשתלבות בתהליכי קבלת ההחלטות אצל הלקוח מתוך הזדהות והבנה של צרכיו; וכחלק מהתפיסה ששירות משפטי טוב אמור לפעול לטובת התוצאות שאליהן שואף הלקוח ולייצר עבורו ערך ברור.